Dette er resultater fra Basketshop Open 2019. Se de siste resultatene fra Basketshop Open 2021 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
AIK Basket Gul Boys U10 (2009)
AIK Basket Svart Boys U10 (2009)
AIK Basket Vit Boys U10 (2009)
AIK Basket P11 Gul Boys U10 (2009)
AIK Basket P11 Svart Boys U10 (2009)
AIK Basket 1 svart Boys U12 (2007)
AIK Basket 2 vit Boys U12 (2007)
AIK Basket Gul Boys U13 (2006)
AIK Basket Vit Boys U13 (2006)
AIK Basket Svart Boys U13 (2006)
AIK Basket P05 Boys U14 (2005)
AIK Basket Boys U15 (2004)
AIK Basket Svart Boys U17 (2002)
AIK Basket Gul Boys U17 (2002)
AIK Basket Huvudsta 2 Girls U10 (2009)
AIK Basket Huvudsta 1 Girls U10 (2009)
AIK Basket Vit Girls U11 (2008)
AIK Basket Svart Girls U11 (2008)
AIK Basket Gul Girls U11 (2008)
AIK Basket Råsunda Girls U12 (2007)
AIK Basket Ulriksdal Girls U12 (2007)
AIK Basket Svart Girls U13 (2006)
AIK Basket Vit Girls U13 (2006)
AIK Basket Vit Girls U14 (2005)
AIK Basket Svart Girls U14 (2005)
AIK Basket Gul Girls U14 (2005)
AIK Basket Gnaget Girls U14 (2005)
AIK Basket Vit Girls U15 (2004)
AIK Basket Svart Girls U15 (2004)
AIK Basket Svart Girls U17 (2002)
AIK Basket Gul Girls U17 (2002)
AIK Basket F09 Råsunda Gul Girls U10 (2009)
AIK Basket F09 Råsunda Svart Girls U10 (2009)
AIK Basket F09 Råsunda Vit Girls U10 (2009)
Alvik Basket 1 Alvik Grön Boys U10 (2009)
Alvik Basket 2 Alvik Vit Boys U10 (2009)
Alviks BBK - Basket F08 Olovslund Girls U11 (2008)
BK Vråken Girls U14 (2005)
Bollstanäs basket Girls U11 (2008)
Botkyrka Basket Girls U10 (2009)
Botkyrka Basket Girls U12 (2007)
Botkyrka basketklubb Girls U15 (2004)
Brooklyn Eagles BBK Girls U15 (2004)
Centralbasket Boys U14 (2005)
Duvbo IK Boys U10 (2009)
Duvbo IK Boys U13 (2006)
Duvbo IK U20 Boys U17 (2002)
Duvbo IK Röd Girls U10 (2009)
Duvbo IK Vit Girls U10 (2009)
Duvbo IK Svart Girls U11 (2008)
Duvbo IK Vit Girls U11 (2008)
Duvbo IK Röd Girls U11 (2008)
Duvbo IK Svart Girls U12 (2007)
Duvbo IK Röd Girls U12 (2007)
Duvbo IK Vit Girls U12 (2007)
Duvbo IK Vit Girls U14 (2005)
Duvbo IK Röd Girls U14 (2005)
Duvbo IK Röd Girls U15 (2004)
Duvbo IK Vit Girls U15 (2004)
Duvbo IK U20 Girls U17 (2002)
Fryshuset Boys U15 (2004)
Haga Haninge Girls U11 (2008)
Haga Haninge Girls U14 (2005)
HNMKY Girls U12 (2007)
KFUM Central Basket P11 Boys U10 (2009)
KFUM Central Basket Boys U10 (2009)
KFUM Central Basket Boys U12 (2007)
KFUM Central Basket Boys U13 (2006)
KFUM Central Basket Boys U13 (2006)
KFUM Central Basket Boys U14 (2005)
KFUM Central Basket Boys U15 (2004)
KFUM Central Basket Boys U15 (2004)
KFUM Central Basket Gul Boys U17 (2002)
KFUM Central Basket Girls U10 (2009)
KFUM Central Basket Girls U11 (2008)
KFUM Central Basket Girls U12 (2007)
KFUM Central Basket Girls U13 (2006)
KFUM Central Basket Girls U14 (2005)
KFUM Central Basket Girls U15 (2004)
KFUM Central Basket Girls U17 (2002)
KFUM Central Basket U20 Girls U17 (2002)
KFUM Järfälla Basket Basket Boys U17 (2002)
KFUM Järfälla Basket Basket Girls U12 (2007)
KFUM Järfälla Basket Girls U14 (2005)
KFUM Järfälla basketbollklubb Boys U12 (2007)
KFUM Skellefteå Girls U14 (2005)
KFUM Skellefteå Girls U17 (2002)
KFUM Sundsvall Basket Girls U17 (2002)
KFUM Uppsala Vit Girls U12 (2007)
KFUM Uppsala Röd Girls U12 (2007)
KFUM UPPSALA BASKET ALMTUNAP07 Boys U12 (2007)
KFUM Örebro Girls U17 (2002)
klubb Syd Center Boys U17 (2002)
klubb Syd Center Girls U14 (2005)
Luleå city basket Boys U17 (2002)
Luleå City Basket F-06/07 Girls U12 (2007)
Luleå City Basket F-06/07 Girls U12 (2007)
Rae Spodikool Vaida Girls U13 (2006)
Salon Vilpas White Boys U12 (2007)
Salon Vilpas Red Boys U12 (2007)
sbbk Wolves Boys U12 (2007)
SB-Girls Girls U14 (2005)
Skuru Girls U11 (2008)
Skuru Girls U11 (2008)
Skuru Basket Girls U14 (2005)
Spånga Basket Boys U15 (2004)
Sunderbyn SK Girls U13 (2006)
Söder Basket Sjöstaden Boys U10 (2009)
Söderköping Basket Boys U13 (2006)
Söderköping Basket Girls U12 (2007)
Söderköping Basket Girls U15 (2004)
Södertälje BBK Boys U13 (2006)
Södertälje BBK Boys U14 (2005)
Södertälje BBK Boys U14 (2005)
Södertälje BBK Girls U15 (2004)
Tensta Basket Boys U10 (2009)
Tensta Basket Boys U12 (2007)
Tensta Basket Boys U13 (2006)
Tensta Basket Boys U14 (2005)
Tensta Basket Boys U15 (2004)
Tensta Basket Girls U10 (2009)
Tureberg Basket Girls U12 (2007)
Tyresö Basket Boys U13 (2006)
Täby Basket Boys U13 (2006)
Täby Basket Boys U15 (2004)
Täby Basket Girls U14 (2005)
Ura Basket Boys U12 (2007)
Viby Basket Wildcats Girls U10 (2009)
Viby Basket Röd Girls U11 (2008)
Vråken Girls U15 (2004)
Västerås Basket Boys U17 (2002)
Åkersberga basket Boys U13 (2006)
Åkersberga basket F09 mellan Girls U10 (2009)
Åkersberga basket F08 mellan Girls U11 (2008)
Östersund Basket Boys U15 (2004)
Östersund Basket Girls U12 (2007)