You are viewing the results for Basketshop Open 2019. View the current results for Basketshop Open 2020 here.

Viimeisiä tuloksia

Basketshop Open 2019 begins
End
30/5
31/5
1/6
2/6

Finals

  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue   Live  
02060700 su 02/06 09:30 su 02/06 Vasalund BU12 Slutspel A Loppuottelu Salon Vilpas White 25 - 21 Salon Vilpas Red      
02061001 su 02/06 10:45 su 02/06 Löthallen BU13 Slutspel A Loppuottelu Åkersberga Basket 29 - 47 Södertälje BBK      
02060704 su 02/06 15:00 su 02/06 Vasalund BU14 Slutspel A Loppuottelu Södertälje BBK 2 40 - 54 Södertälje BBK 1      
02061002 su 02/06 12:15 su 02/06 Löthallen BU15 Slutspel A Loppuottelu Spånga Basket 41 - 29 Fryshuset      
02061004 su 02/06 15:00 su 02/06 Löthallen BU17 Slutspel A Loppuottelu AIK Basket Gul 0 - 0 AIK Basket Svart      
02061000 su 02/06 09:30 su 02/06 Löthallen GU12 Slutspel A Loppuottelu Botkyrka Basket 44 - 13 KFUM Uppsala Röd      
02060701 su 02/06 10:45 su 02/06 Vasalund GU13 Slutspel A Loppuottelu AIK Basket Vit 28 - 14 KFUM Central Basket      
02060702 su 02/06 12:15 su 02/06 Vasalund GU14 Slutspel A Loppuottelu AIK Basket Gnaget 33 - 26 AIK Basket Svart      
02060703 su 02/06 13:30 su 02/06 Vasalund GU15 Slutspel A Loppuottelu Botkyrka basketklubb 40 - 31 AIK Basket Vit      
02061003 su 02/06 13:30 su 02/06 Löthallen GU17 Slutspel A Loppuottelu AIK Basket Gul 23 - 45 AIK Basket Svart      
01060711 la 01/06 19:00 la 01/06 Vasalund BU12 Slutspel B Loppuottelu Ura Basket 29 - 21 KFUM Central Basket      
01060809 la 01/06 17:00 la 01/06 Tallbacka BU13 Slutspel B Loppuottelu Tyresö Basket 42 - 39 AIK Basket Gul      
01061008 la 01/06 17:00 la 01/06 Löthallen BU15 Slutspel B Loppuottelu Tensta Basket 25 - 37 Östersund Basket      
01060708 la 01/06 16:00 la 01/06 Vasalund BU17 Slutspel B Loppuottelu Västerås Basket 46 - 34 KFUM Järfäl...sket Basket      
01060409 la 01/06 18:00 la 01/06 Råsunda GU12 Slutspel B Loppuottelu AIK Basket Ulriksdal 30 - 20 Söderköping Basket      
01062009 la 01/06 18:00 la 01/06 Ulriksdalshallen GU14 Slutspel B Loppuottelu klubb Syd Center 8 - 47 SB-Girls      
01061011 la 01/06 20:00 la 01/06 Löthallen GU15 Slutspel B Loppuottelu Södertälje BBK 29 - 15 Duvbo IK Vit      
01061006 la 01/06 15:00 la 01/06 Löthallen GU17 Slutspel B Loppuottelu KFUM Central Basket 45 - 41 KFUM Örebro      
  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue   Live  
01060712 la 01/06 20:00 la 01/06 Vasalund GU12 Slutspel A Pronssiottelu HNMKY 32 - 12 Duvbo IK Röd      
01062011 la 01/06 20:00 la 01/06 Ulriksdalshallen GU14 Slutspel A Pronssiottelu Duvbo IK Röd 30 - 39 AIK Basket Vit      
01061010 la 01/06 19:00 la 01/06 Löthallen BU12 Slutspel A Pronssiottelu AIK Basket 1 svart 30 - 31 AIK Basket 2 vit      
01062010 la 01/06 19:00 la 01/06 Ulriksdalshallen GU13 Grp A AIK Basket Vit 34 - 4 AIK Basket Svart      
01060710 la 01/06 18:00 la 01/06 Vasalund BU13 Slutspel A Pronssiottelu Täby basket 33 - 22 KFUM Central Basket 2      
01061009 la 01/06 18:00 la 01/06 Löthallen BU15 Slutspel A Pronssiottelu AIK Basket 40 - 38 KFUM Central Basket 1      
01061110 la 01/06 18:00 la 01/06 Brotorpshallen GU15 Slutspel A Pronssiottelu Brooklyn Eagles BBK 18 - 32 Duvbo IK Röd      
01060408 la 01/06 17:00 la 01/06 Råsunda GU12 Slutspel A Välierä KFUM Uppsala Röd 26 - 15 Duvbo IK Röd      
01060709 la 01/06 17:00 la 01/06 Vasalund BU17 Slutspel A Pronssiottelu Luleå city basket 39 - 40 klubb Syd Center      
01061109 la 01/06 17:00 la 01/06 Brotorpshallen GU15 Slutspel B Välierä KFUM Central Basket 18 - 22 Duvbo IK Vit      
01062008 la 01/06 17:00 la 01/06 Ulriksdalshallen GU14 Slutspel A Välierä AIK Basket Vit 11 - 19 AIK Basket Svart      
01060407 la 01/06 16:00 la 01/06 Råsunda GU12 Slutspel A Välierä Botkyrka Basket 28 - 25 HNMKY      
01060808 la 01/06 16:00 la 01/06 Tallbacka GU13 Grp A Rae Spodikool Vaida 25 - 15 Sunderbyn SK      
01061007 la 01/06 16:00 la 01/06 Löthallen GU17 Slutspel A Pronssiottelu KFUM Sundsvall Basket 16 - 30 KFUM Skellefteå      
01061108 la 01/06 16:00 la 01/06 Brotorpshallen GU15 Slutspel B Välierä Södertälje BBK 36 - 22 Vråken      
01062007 la 01/06 16:00 la 01/06 Ulriksdalshallen GU14 Slutspel A Välierä Duvbo IK Röd 31 - 33 AIK Basket Gnaget      
01060406 la 01/06 15:00 la 01/06 Råsunda BU12 Slutspel B Välierä sbbk Wolves 25 - 27 KFUM Central Basket      
01060506 la 01/06 15:00 la 01/06 Skytteholm GU12 Slutspel B Välierä Östersund Basket 26 - 27 Söderköping Basket      
01060707 la 01/06 15:00 la 01/06 Vasalund BU13 Slutspel A Välierä KFUM Central Basket 2 15 - 42 Södertälje BBK      
01060807 la 01/06 15:00 la 01/06 Tallbacka BU14 Grp A Centralbasket 22 - 74 Södertälje BBK 1      
01061107 la 01/06 15:00 la 01/06 Brotorpshallen GU15 Slutspel A Välierä AIK Basket Vit 24 - 23 Duvbo IK Röd      
01062006 la 01/06 15:00 la 01/06 Ulriksdalshallen GU14 Slutspel B Välierä KFUM Skellefteå 27 - 55 SB-Girls      
01060405 la 01/06 14:00 la 01/06 Råsunda BU12 Slutspel B Välierä Ura Basket 53 - 11 KFUM UPPSAL... ALMTUNAP07      
01060505 la 01/06 14:00 la 01/06 Skytteholm GU12 Slutspel B Välierä Tureberg Basket 16 - 36 AIK Basket Ulriksdal      
01060706 la 01/06 14:00 la 01/06 Vasalund BU13 Slutspel A Välierä Åkersberga Basket 28 - 24 Täby basket      
01060806 la 01/06 14:00 la 01/06 Tallbacka BU14 Grp A KFUM Central Basket 0 - 99 Södertälje BBK 2      
01061005 la 01/06 14:00 la 01/06 Löthallen BU15 Slutspel A Välierä Fryshuset 45 - 24 KFUM Central Basket 1      
01061106 la 01/06 14:00 la 01/06 Brotorpshallen GU15 Slutspel A Välierä Botkyrka basketklubb 29 - 18 Brooklyn Eagles BBK      
01062005 la 01/06 14:00 la 01/06 Ulriksdalshallen GU14 Slutspel B Välierä klubb Syd Center 43 - 30 BK Vråken      
01060404 la 01/06 13:00 la 01/06 Råsunda GU12 Slutspel A 1/4 Final HNMKY 49 - 19 Luleå City ...t F-06/07 2      

Instagram